Dvanaest godina rada, truda i ponosa – MI SMO STAR ZEMUN!

Ne postoje fotografije koje mogu opisati važnost ovog događaja za sve nas u klubu. Pojedine prikazuju samo deo atmosfere i emocije sa kojom živi naš klub, ljudi u njemu i oko njega. Za prvih 12 godina možemo reći da smo zadovoljni učinjenim, ali da nam žara, energije i ljubavi nikako ne nedostaje. Naprotiv. Nastavljamo gde smo stali...

Dvanaest godina za ponos: Igrači i treneri FK STAR u sezoni 2018/2019. obeležili su rođendan kluba!

Dvanaest godina za ponos: Igrači i treneri FK STAR u sezoni 2018/2019. obeležili su rođendan kluba i obećali još više rada i posvećenosti.

Ne tako davno, tačnije 24/11/2006. godine na ideju dvojice tada mladih, ambicioznih fudbalskih radnika nastala je Škola fudbala, i do danas opstala i prerasla u Fudbalski klub. FK STAR iz Zemuna. Različite prilike u srpskom i fudbalu uopšte, nisu uticale na razvoj i rast kluba koji danas broji dovoljno dečaka kojima može organizovati kvalitetan rad i napredak.

U godini kada "gasimo 12 svećica", pre svega, napomenućemo da su našim članovima obezbeđeni odlični uslovi za rad, počev od terena, sportske opreme, sredstava za rad i rekvizita. Takođe, u godini na izmaku klub je sa velikim uspehom učestvovao u ligama za decu uzrasta od 7 do 11 godina i u istim beležio zavidne rezultate. Učešćem na međunarodnim turnirima zabeležene su velike pobede koje nama mnogo znače, nad domaćim, ali i evropskim velikanima. Uživali smo u čarima prirode naše zemlje boraveći na letnjem kampu i pored fudbala učili se lepom ponašanju, vaspitanju, učili smo da se radujemo, zabavljamo. Uz sav rad i zabavu nikada nismo zaboravili na kom mestu se nalaze škola i obrazovanje dece.

S godinama smo rasli, sazrevali, razvijali se i postali klub u kome je pre svega zadovojstvo trenirati, družiti se, igrati utakmice... U neizvesnim vremenima koja su pred nama nastavićemo da radimo pravilnom metodologijom uz obećanje da će uloženi trud svakog dana biti sve veći. Poznato je zašto... Zato što smo posvećeni deci. Zato što volimo fudbal. Zato što glasno možemo da uzviknemo - MI SMO STAR ZEMUN!

Za sam kraj... da nije roditelja koji nam veruju, sponzora i donatora koji nam pomažu, prijatelja koji nas vole i podržavaju, ne bi bilo ni nas. Ili ne bismo bili ovakvi kakvi smo sada. Veliko hvala dragi naši.

Ne postoje fotografije koje mogu opisati važnost ovog događaja za sve nas u klubu. Pojedine prikazuju samo deo atmosfere i emocije sa kojom živi naš klub, ljudi u njemu i oko njega. Za prvih 12 godina možemo reći da smo zadovoljni učinjenim, ali da nam žara, energije i ljubavi nikako ne nedostaje. Naprotiv.

Nastavljamo gde smo stali... jer mi smo STAR Zemun!!! Uživajte...

Album: Proslava 12. rođendana FK STAR | utorak, 27/11/2018.

DSC_1558 DSC_1555 DSC_1554 DSC_1546 DSC_1541 DSC_1535 DSC_1532 DSC_1528 DSC_1525 DSC_1521 DSC_1519 DSC_1517 DSC_1515 DSC_1514 DSC_1511 DSC_1510 DSC_1508 DSC_1506 DSC_1497 DSC_1496 DSC_1495 DSC_1494 DSC_1493 DSC_1487 DSC_1457