STAR SPECIJAL – klupski kalendar za 2019.

U skladu sa tradicijom i reputacijom našeg kluba, pripremili smo za sve naše članove i prijatelje mali novitet. U pitanju je klupski kalendar "STAR SPECIJAL 2019" na sedam strana u punom koloru.

Kalendar pored, naravno, dvanaest meseci, obiluje lepim i dragim fotografijama koje su u prethodnih godinu dana obeležile rad i uspehe našeg kluba. S obzirom da smo rešili da sve ovekovečene uspomene prenesemo "na papir" i obradujemo sve one kojima je FK STAR u srcu, stoga i ovim člankom želimo da vam prikažemo samo deo naših uspomena koje su deo istorije našeg malog, ali po svemu sudeći perspektivnog kluba.

Cilj kluba je da u budućnosti nastavi sa sličnim poduhvatima i nadamo se da će od 2020. godine naši kalendari krasiti domove svih naših članova i prijatelja kluba.

Budućnost je u rukama onih koji  su spremni da uče - MI SMO STAR ZEMUN!

 

Pogledajte fotografije našeg STAR SPECIJAL 2019 kalendara i posetite naše društvene mreže

7 6 5 4 3 2 1