Imamo novi tandem – Uspešan debi za Simketa i Pantu

Najlepše je među prijateljima… Odigrali smo utakmice sa dragim sportskim prijateljima iz FK ZMAJ 1953 iz Zemuna.

Proteklog vikenda, tačnije u nedelju (02/02/2020.) naši dečaci i devojčice uživali su u fudbalu, družeći se sa drugarima iz FK ZMAJ 1953.

Iskoristićemo priliku da se zahvalimo kolegama iz FK ZMAJ na lepom druženju i da čestitamo našim trenerima Simketu (vodio prve utakmice u našem klubu) i Panti na izuzetnom vođenju utakmica i pre svega pravom pedagoškom i sportskom pristupu. To je ono što želimo i čemu težimo.

POSEBAN POZDRAV ZA SREJU

Bivši igrač, internacionalac, Zemunac, izuzetan fudbalski radnik – Sreten Đurović Sreja! Ono što spaja Sreju sa našim klubom ogleda se u njegovoj saradnji sa našim trenerima. Naime, ne tako davno Sreja je bio trener našim momcima: Slobi, Simketu i Panti u seniorima FK ZMAJ 1953 i pomogao im da se razviju kao igrači, a kasnije i kao treneri.

Srejo, ne krijemo zadovoljstvo što te poznajemo. Hvala. Šefe!

Rezultat neka i ovog puta bude broj dečijih osmeha posle utakmica!

U SVETU POSTOJI… NAŠE MALO CARSTVO – MI SMO STAR ZEMUN!

Zadovoljna lica posle utakmica: Panta i Simke, saradnici za primer
Malci: generacija 2013/2014
Snaga je u timu: generacija 2012
Drugarstvo iznad svega: generacija 2010