SVE OKO NAS JE STAR ZEMUN – ulepšali smo svoj dom…

Prijateljstvo se ne bira, ono biva ko zna zbog čega – kao ljubav!

Meša Selimović

Trudimo se i radimo na tome da se svi naši članovi i njihovi pratioci, navijači, prilikom dolaska i odlaska sa treninga i utakmica osećaju pre svega zadovoljno i da naš klub doživljavaju kao svoj dom!

U saradnji, sa prvenstveno prijateljima, a onda i poslovnim partnerima iz kompanije VIKTOR SPORT realizovali smo projekat ulepšavanja spoljašnjeg prostora našeg kluba, na čemu im se neizmerno zahvaljujemo i nadamo da ćemo u godinama pred nama realizovati još mnogo, mnogo zajedničkih projekata koje će se desiti na obostrano zadovoljstvo. Hvala još jednom!

Takođe, posebnu zahvalnost dugujemo i divnim ljudima, pravim profesionalcima iz kompanije SWA Team iz Zemuna i gospodinu Milanu Beševiću, onima koji sve što mi zamislimo, preslikaju i učine da se ime STAR Zemun čita i spominje na raznim mestima. Hvala prijatelji!

Mi smo DOM! Mi smo PRIJATELJI! Mi smo STAR Zemun!

Tim koji dobija: VIKTOR SPORT – SWA TEAM – STAR ZEMUN