Uz VIKTOR SPORT izgledamo moderno i lepo – hvala dragi prijatelji

Koliko god bila tačna krilatica da „odelo ne čini čoveka“, u našem slučaju i nije toliko. Svi u klubu smo svesni značaja sportske opreme po naš klub. Jednostavno, stalo nam je da izgledamo lepo, reprezentativno, moderno. Želimo da se osećamo posebno u klupskoj opremi, bila radna ili paradna garnitura, bio dres, majica ili šuškavac.

Izgled sportske opreme u našem klubu izaziva osećaj pripadnosti sredini, u kojoj se svi trudimo da atmosfera bude prijatna; izaziva osećaj ozbiljnosti ekipe, tima, kluba; doprinosi razvoju drugarstva; doprinosi razvoju timskog duha; i na kraju krajeva, doprinosi razvoju našeg kluba na svim poljima.

Naši sportski prijatelji iz kompanije Viktor Sport, posebno njen vlasnik, gospodin Saša Nikolić, prepoznao je našu volju i interesovanje da kod dece stvorimo osećaj ugodnosti kada su u sportskoj opremi i u tome nam pružio i pruža i dalje, ogromnu podršku i pomoć. Trudićemo se da dostojno predstavljamo našeg prijatelja i da na razne načine iskazujemo zahvalnost. U ime nastavka lepe sportske priče i saradnje, šaljemo velike pozdrave svima iz VIKTOR SPORT-a, posebno gospodinu Nikoliću.

Neka nas „odelo“ čini boljima – MI SMO STAR ZEMUN

Starovci u Tršiću: Zapamtili su nas u Vukovom rodnom mestu
Lepim izgledom do zadovoljstva: paradni kompleti firme VIKTOR SPORT
Starovci budimo najlepši, nek’ se za nama okreću
U Krupnju smo bili prepoznatljivi i omiljeni
Volimo čak i „loše vreme“ jer tada koristimo fantastične šuškavce
Novitet od ovog leta: Markeri sa logom kluba
Sija sunce, ali mi VIKTOR SPORT šuškavce ne skidamo
Slika koja govori SVE!
Mnogi nam „zavide“ na dresovima: Deluju jako motivišuće na naše igrače
Neka se vidi jasno i neka bude čitko: FK STAR ZEMUN
VIKTOR SPORT i STAR Zemun – dobitna kombinacija
Naš golman Beli jedva čeka utakmicu: Osmeh uvek tu