KREĆU I UTAKMICE – Jedva čekamo da se zabavljamo i uživamo u fudbalu

NAVIJAMO ZA VAŠE USPEHE!

Postavili smo ciljeve: zabava, sticanje iskustva razvoj i stvaranje timskog duha

Gde smo prošle stali, ove sezone nastavljamo. Ponovo ćemo se pojaviti u pet različitih kategorija u dve lige na teritoriji grada Beograda. Ligi FSB za pretpetliće koja se održava na Adi Ciganliji i u Sport Brothers League na Novom Beogradu (tereni SC Restart 2).

U Ligi Fudbalskog saveza Beograda za pretpetliće učestvovaćemo sa dve selekcije, igračima rođenim 2008. i 2011. godine. Odlučili smo se da u Sport Brothers League draž odigravanja utakmica i tu vrstu druženja osete pored naših najmlađih (2012.) i selekcije 2009. i 2010. godišta.

Svim našim ekipama, igračima i navijačima želimo puno zabavnih trenutaka tokom odigravanja utakmica u pomenutim ligama.

Napomenuli bismo nekoliko ciljeva koje smo postavili pred početak liga. Jedan od njih je da se učešće naših ekipa u ligama neće svoditi na postizanje rezultata i stvaranje pritiska deci da se mora pobediti, već na to da deca uživaju u fudbalu kroz nadmetanje sa vršnjacima.

Dalje, razvijaćemo i stvarati timski duh kod svih svojih članova, uključujući i roditelje i trenere. Sigurni smo da će se treneri truditi da svakom detetu daju priliku da se igra i zabavi, u zavisnosti od posećivanja treninga.

APEL RODITELJIMA:

– Navijajte fer i sportski;

– Učesnici jedne fudbalske utakmice su igrači obe ekipe, treneri, sudija/e, navijači;

– Poštujte igrače svoje i protivničke ekipe i ne utičite na njihovu igru;

– Poštujte trenere svoje i protivničke ekipe i ne utičite na njihov rad;

– Poštujte sudiju i ne komentarišite njegove odluke;

– Poštujte navijače obe ekipe;

– Ne pričajte deci o taktici;

– Tokom utakmice podržavajte svoje dete. Ne kritikujte ga;

– Posle svakog treninga ili utakmice pohvalite svoje dete. Ne kritikujte ga.

DETE IGRA. TRENER TRENIRA. SUDIJA SUDI. VI SE ZABAVLJATE I UŽIVATE U FUDBALU.

Podrška detetu od strane drugara, roditelja i trenera je od suštinske važnosti za njegov pravilan razvoj

Pravilnik o ponašanju pre, za vreme i posle treninga i/ili utakmice možete pročitati klikom OVDE.

„Starovci“, pokažimo da smo sportska porodica i budimo dobar primer našoj deci, ali i drugima.

MI SMO STAR ZEMUN!