Pavle ponovo u svojoj kući

U svetu fudbala,priče o povratku igrača u svoj matični klub su uvek posebno emotivne.Ovog puta pričamo o izvanrednom igraču i čoveku,Pavlu Damnjanoviću,čije su veze sa klubom neraskidive.

Posle igračke karijere,ovaj fudbaler se odlučio na korak koji nas je sve obradovao-postao je trener u klubu u kojem je napravio svoje prve fudbalske korake.Pavle je sinonim za vernost i odanost svom klubu.Proveo je nekoliko nezaboravnih sezona na terenu braneći boje našeg kluba.put ga je dalje odveo u FK ZEMUN gde je prošao sve selekcije kluba i gde je svojim radom i odnosom zadužio kapitensku traku.Međutim,kao što obično biva,došao je trenutak kada je završio svoju igrčku karijeru.Umesto da se povuče iz fudbala Pavle je odlučio da ostane deo kluba,deo naše porodice.Nakon sticanja potrebnih trenerskih kvalifikacija i rada sa mlađim selekcijama klub je prepoznao njegovu strast,posvećenost i znanje o igri.Ponuđena mu je prilika da postane trener u našoj školi i naravno,nije oklevao.Sada,kao trener,Pavle deli svoje iskustvo sa mladim nadama kluba.Njegova strast prema fudbalu,disciplina i liderstvo postali su inspiracija za naše male igrače.

Povratak Pavla kao trenera u svoj matični klub nije samo priča o fudbalskom uspehu,već i priča o vernosti,strasi i neprekidnoj vezi sa svojim klubom.Ovaj povratak kući je podsetnik na to koliko fudbal može da poveže ljude i stvori nezaboravne trenutke kako na terenu tako i van njega.

SREĆNO PAVLE !

MI SMO STAR ZEMUN

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Call Now Button