Saradnja sa FK CRVENA ZVEZDA

 

Draga Crvena Zvezdo,

Želimo da izrazimo iskrenu zahvalnost Vama i Vašem fudbalskom klubu zbog vaše inicijative za razmenu talenata sa našim klubom.Ova saradnja je za nas više od same sportske razmene,to je prilika koja inspiriše i obogaćuje naše mlade fudbalere,trenere i ceo naš klub.

Vaša velikodušnost i spremnost da delite svoje znanje,iskustvo i resurse sa nama ima dubok i pozitivan uticaj na razvoj naše dece.Njima je omogućeno da uče od najboljih,da treniraju sa najboljima i da se nadmeću na višem nivou.To ne samo što podiže njihove veštine,već ih i inspiriše da postanu bolji sportisti i ljudi.Ova razmena talenata takođe jača veze između naših klubova.Ona promoviše duh saradnje i sportske kulture što je vrednost koju cenimo i delimo.

Hvala Vam što ste nas učinili partnerima u ovoj inspirativnoj fudbalskoj priči.Radujemo se budućim uspesima koje ćemo zajedno postizati i nadamo se da ćemo nastaviti da gradimo mostove između naših klubova.

S poštovanjem,

Miloš Mihajlović,predsednik kluba

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Call Now Button